Ruszył proces akredytacyjny na FIS Puchar Świata Zakopane 2021

Ruszył proces akredytacyjny na FIS Puchar Świata Zakopane 2021

AUTOR: Sławomir Rykowski DNIA: 11-12-2020
Biuro prasowe FIS ​Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2021 rozpoczęło przyjmowanie wniosków akredytacyjnych na zawody, które odbędą się na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem w dniach 15-17 stycznia 2021 r.

Akredytacja dziennikarzy odbywać się będzie wyłącznie poprzez oficjalną stronę internetową zawodów: www.worldcup-zakopane.pl – regulamin przyznawania akredytacji dziennikarskich i pracy biura prasowego oraz formularz akredytacyjny są w zakładce MEDIA

  • Prawidłowo wypełnione zgłoszenia on-line przyjmowane będą do 7 stycznia 2021 r.
  • Wnioski złożone w inny sposób i po upływie terminu nie będą rozpatrywane.
  • Potwierdzenie przyznania lub odrzucenia wniosku zostanie przesłane drogą elektroniczną na adres e-mail podany w zgłoszeniu najpóźniej do 8 stycznia 2021 r. do godz. 22:00.

Restrykcje sanitarne wynikające z sytuacji epidemicznej powodują, że liczba dostępnych akredytacji dla przedstawicieli mediów będzie mocno ograniczona. Zgodnie z wytycznymi FIS w pierwszej kolejności akredytacje dla dziennikarzy i fotoreporterów przyznawane będą przedstawicielom agencji prasowych oraz głównych mediów krajowych i branżowych. Prosimy o wzięcie tego pod uwagę przy składaniu wniosków oraz wyrozumiałość w przypadku odmowy przyznania akredytacji.