Archiwum

Wydarzenia
 • 16
  08
  2019

  Polacy w najsilniejszym składzie w Zakopanem

  Podczas konferencji prasowej w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem trener główny polskiej reprezentacji w skokach narciarskich Michał Doležal potwierdził, że konkursach FIS Grand Prix na Wielkiej Krokwi chce powalczyć o całą pulę. W zawodach wystartują wszyscy zawodnicy kadry A - Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Jakub Wolny i Piotr Żyła. Skład biało-czerwonych uzupełni będący ostatnio w dobrej formie Aleksander Zniszczoł z kadry B.

  Czytaj więcej
 • 12
  08
  2019

  Konferencja z reprezentacją Polski w skokach narciarskich

  Biuro prasowe FIS Grand Prix w skokach narciarskich Zakopane 2019 serdecznie zaprasza przedstawicieli mediów na oficjalną konferencję prasową z reprezentacją Polski w skokach narciarskich - czwartek, 15 sierpnia 2019 r., w godz. 19:00 - 19:25 w hotelu Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

  Czytaj więcej
 • 12
  08
  2019

  Skład reprezentacji Polski na FIS Grand Prix w Zakopanem

  Po raz drugi tego lata najlepsi skoczkowie narciarscy na świecie przyjadą do Polski, aby rywalizować w zawodach FIS Grand Prix. Konkursy najwyższej rangi już w najbliższy weekend rozegrane zostaną na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Prawo startu w tych zawodach będzie miało siedmiu biało-czerwonych. Trener Michał Doležal zdecydował, którzy kadrowicze zaprezentują się przed polską publicznością.

  Czytaj więcej
 • 03
  08
  2019

  FIS Summer Grand Prix na Wielkiej Krokiewi już 16 sierpnia

  Niespełna dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia konkursów FIS Ski Jumping Summer Grand Prix w Zakopanem, które w trzeci weekend sierpnia rozegrane zostaną na Wielkiej Krokwi. Po ośmiu latach przerwy Zakopane znów będzie gospodarzem najważniejszych letnich zawodów w skokach narciarskich. Bilety są jeszcze dostępne w autoryzowanych punktach sprzedaży: Tour & Travel Poland i Biurze Usług Turystycznych Info Tour.

  Czytaj więcej
 • 20
  01
  2019

  KRAFT NAJLEPSZY W ZAKOPANEM

  Austriak Stefan Kraft zwyciężył w indywidualnym konkursie FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich rozgrywanym na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem. Drugie miejsce zajął wracający do wysokiej formy Robert Johansson, a podium uzupełnił Japończyk Yukiya Sato, dla którego to pierwsze podium w karierze. Najlepszy z Polaków Dawid Kubacki zajął dopiero 12 miejsce.

  Czytaj więcej
 • 19
  01
  2019

  NIEMCY O WŁOS PRZED AUSTRIĄ. POLACY NA PODIUM

  Reprezentacja Niemiec zwyciężyła w konkursie drużynowym FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich rozgrywanym na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem. Niemcy w składzie Karl Geiger, Markus Eisenbichler, David Siegel i Stephan Leyhe pokonali rewelacyjnych Austriaków o zaledwie 0,1 punktu. Na trzecim stopniu podium stanęli Polacy.

  Czytaj więcej
 • 18
  01
  2019

  NORWEGOWIE NAJLEPSI W KWALIFIKACJACH

  Johann Andre Forfang odebrał z rąk prezesa TZN Andrzeja Kozaka czek na 3 000 CHF za zwycięstwo w kwalifikacjach do indywidualnego konkursu FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich, który rozegrany zostanie w niedzielę na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Drugie miejsce zajął jego kolega z kadry Norwegii Robert Johansson, a podium uzupełnił nastolatek ze Słowenii Timi Zajc. Wszyscy Polacy uzyskali kwalifikację.

  Czytaj więcej
 • 18
  01
  2019

  Kamery online na Wielkiej Krokwi w Zakopanem

  Od dzisiaj na stronie FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem działają kamery online, dzięki którym na bieżąco można śledzić wydarzenia oraz sprawdzać sytuację pogodową na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza.

  Czytaj więcej
 • 17
  01
  2019

  Fortuna sponsorem FIS Pucharu Świata w Zakopanem

  Fortuna zwiększa swoje zaangażowanie sponsoringowe w skoki narciarskie. Bukmacher, który od listopada 2018 roku jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w skokach narciarskich, w tym tygodniu został ponadto sponsorem FIS Pucharu Świata w Zakopanem.

  Czytaj więcej
 • 13
  01
  2019

  „Polskie” Val di Fiemme. Teraz czas na Zakopane!

  Dawid Kubacki potwierdził rosnącą formę i zdominował weekendową rywalizację elity skoczków narciarskich we włoskim Val di Fiemme. W sobotę popularny „Mustaf" musiał jeszcze uznać wyższość rewelacyjnego w tym sezonie Ryoyu Kobayashiego. Niedziela należała już do niego – Kubacki we wspaniałym stylu wygrał swój pierwszy w karierze konkurs Pucharu Świata. Trzecie miejsce zajął Kamil Stoch, a dziesiąty był Piotr Żyła.

  Czytaj więcej