Archiwum

Wydarzenia
 • 26
  01
  2018

  Kamil Stoch: Cel - oddać jak najlepsze skoki

  Na kilka godzin przed startem Pucharu Świata w Zakopanem w sali konferencyjnej pod Wielką Krokwią odbyło się spotkanie medialne z polską kadrą skoczków narciarskich. Razem ze sztabem szkoleniowym z dziennikarzami spotkali się Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Maciej Kot, Jakub Wolny, Stefan Hula i Piotr Żyła.

  Czytaj więcej
 • 25
  01
  2018

  Wielka Krokiew gotowa na zawody Pucharu Świata

  Przygotowania do zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich są już na ostatniej prostej. Na dzień przed kwalifikacjami do konkursu indywidualnego można śmiało stwierdzić, że Wielka Krokiew jest już gotowa na występy najlepszych zawodników z całego świata. Do Zakopanego przyjechali kibice nie tylko z całej Polski, lecz także zza granicy, dlatego też organizatorzy spodziewają się niesamowitej atmosfery pod skocznią.

  Czytaj więcej
 • 23
  01
  2018

  Spotkanie medialne z polską kadrą - ZMIANA MIEJSCA

  Nastąpiła zmiana miejsca, w którym odbędzie się spotkanie przedstawicieli mediów z reprezentacją polskich skoczków. Przedstawicieli mediów zapraszamy na Wielką Krokiew (sala konferencyjna w pawilonie). Termin pozostaje bez zmian - piątek, 26 stycznia 2018 r. w godz. 10:00 - 10:30.

  Czytaj więcej
 • 20
  01
  2018

  Odnowiona Wielka Krokiew czeka na dalekie skoki

  Zaledwie kilka dni dzieli nas od kolejnej zakopiańskiej edycji Pucharu Świata w skokach narciarskich. Do stolicy polskich Tatr przybędą dziesiątki tysięcy kibiców oraz blisko 80 zawodników z całego świata. Przygotowania do święta skoków narciarskich na odnowionej Wielkiej Krokwi są już na ostatniej prostej. Dla wszystkich fanów będzie to wyśmienita okazja do obejrzenia na żywo Kamila Stocha, który po raz drugi z rzędu we wspaniałym stylu wygrał Turniej Czterech Skoczni, a w 83. Plebiscycie „Przeglądu Sportowego” został wybrany przez kibiców Sportowcem Roku 2017.

  Czytaj więcej
 • 20
  01
  2018

  Kamil Stoch z wielkimi szansami na medal w MŚ w lotach

  Daniel-Andre Tande prowadzi po pierwszym dniu mistrzostw świata w lotach narciarskich. Norweg wyprzedza Richarda Freitaga i Kamila Stocha. Mistrza świata poznamy w sobotę, kiedy to rozegrane zostaną dwie ostatnie serie konkursu indywidualnego - czytamy w serwisie Onet.pl

  Czytaj więcej