Akredytacja dla mediów na FIS Puchar Świata Zakopane 2022

Akredytacja dla mediów na FIS Puchar Świata Zakopane 2022

AUTOR: Sławomir Rykowski DNIA: 13-12-2021
Rozpoczął się proces akredytacyjny dla mediów na konkursy FIS ​Pucharu Świata w skokach narciarskich, które odbędą się na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem w dniach 14-16 stycznia 2022 r.
  • Akredytacja dziennikarzy odbywać się będzie wyłącznie poprzez oficjalną stronę internetową zawodów: www.worldcup-zakopane.pl – regulamin przyznawania akredytacji dziennikarskich i pracy biura prasowego, a także formularz akredytacyjny są w zakładce MEDIA
  • Prawidłowo wypełnione zgłoszenia on-line przyjmowane będą do 5 stycznia 2022 r.
  • Wnioski złożone w inny sposób i po upływie terminu nie będą rozpatrywane.
  • Potwierdzenie przyznania lub odrzucenia wniosku zostanie przesłane drogą elektroniczną na adres e-mail podany w zgłoszeniu najpóźniej do 6 stycznia 2022 r. do godz. 22:00.

Restrykcje sanitarne wynikające z sytuacji epidemicznej powodują, że liczba dostępnych akredytacji dla przedstawicieli mediów będzie mocno ograniczona. Zgodnie z wytycznymi FIS w pierwszej kolejności akredytacje dla dziennikarzy i fotoreporterów przyznawane będą przedstawicielom agencji prasowych oraz głównych mediów krajowych i branżowych. Prosimy o wzięcie tego pod uwagę przy składaniu wniosków oraz wyrozumiałość w przypadku odmowy przyznania akredytacji.