Akredytacja na dodatkowe konkursy FIS Pucharu Świata w Zakopanem

Akredytacja na dodatkowe konkursy FIS Pucharu Świata w Zakopanem

AUTOR: Sławomir Rykowski DNIA: 22-01-2021
Biuro prasowe dodatkowych konkursów FIS ​Pucharu Świata w skokach narciarskich, które odbędą się na Wielkiej Krokwi w Zakopanem w dniach 12-14 lutego 2021 r., rozpoczęło przyjmowanie wniosków akredytacyjnych na zawody. Akredytacja dziennikarzy odbywać się będzie wyłącznie poprzez stronę internetową: www.worldcup-zakopane.pl. Formularz akredytacyjny oraz regulamin przyznawania akredytacji dziennikarskich i pracy biura prasowego znajdują się w zakładce MEDIA.

Po rezygnacji z przeprowadzenia konkursów FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich w chińskim Zhangjiakou Międzynarodowa Federacja Narciarska przyznała organizację zawodów Polsce. Polski Związek Narciarski zdecydował, że dwa konkursy indywidualne mężczyzn zorganizowane zostaną na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem w dniach 13 i 14 lutego 2021 r.

  • Prawidłowo wypełnione zgłoszenia on-line przyjmowane będą do 4 lutego 2021 r.
  • Wnioski złożone w inny sposób i po upływie terminu nie będą rozpatrywane.
  • Potwierdzenie przyznania lub odrzucenia wniosku zostanie przesłane drogą elektroniczną na adres e-mail podany w zgłoszeniu najpóźniej do 5 lutego 2021 r. do godz. 22:00
  • Informacje nt. konieczności okazania przez akredytowanych dziennikarzy negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 oraz zaoferowania przez organizatorów możliwości skorzystania z zakwaterowania podczas zawodów zostaną przesłane razem z informacją o przyznaniu akredytacji.  

Podobnie jak podczas konkursów FIS Pucharu Świata rozgrywanych na Wielkiej Krokwi w Zakopanem 16 i 17 stycznia br., restrykcje sanitarne wynikające z sytuacji epidemicznej mocno ograniczają liczbę akredytacji dostępnych dla przedstawicieli mediów. Zgodnie z wytycznymi FIS w pierwszej kolejności akredytacje dla dziennikarzy i fotoreporterów przyznawane będą przedstawicielom agencji prasowych oraz głównych mediów krajowych i branżowych. 

Prosimy o wzięcie tego pod uwagę przy składaniu wniosków oraz wyrozumiałość w przypadku odmowy przyznania akredytacji.

PROGRAM FIS PUCHARU ŚWIATA W SKOKACH NARCIARSKICH

ZAKOPANE, 12-14 LUTEGO 2021

piątek, 12 lutego 2021

15.45 oficjalny trening (2 serie)

18.00 kwalifikacje

sobota, 13 lutego 2021

15.00 seria próbna

16.00 konkurs indywidualny

niedziela, 14 lutego 2021

14.45 seria próbna

16.10 konkurs indywidualny