Aktualności

KRAFT NAJLEPSZY W ZAKOPANEM. POLACY ZAWIEDLI

AUTOR: Sławomir Rykowski DNIA: 20-01-2019
Austriak Stefan Kraft zwyciężył w indywidualnym konkursie FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich rozgrywanym na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem. Drugie miejsce zajął wracający do wysokiej formy Robert Johansson, a podium uzupełnił Japończyk Yukiya Sato, dla którego to pierwsze podium w karierze. Najlepszy z Polaków Dawid Kubacki zajął dopiero 12 miejsce.
DRUŻYNOWY PŚ W ZAKOPANEM: NIEMCY O WŁOS PRZED AUSTRIĄ. POLACY NA PODIUM

AUTOR: Sławomir Rykowski DNIA: 19-01-2019
Reprezentacja Niemiec zwyciężyła w konkursie drużynowym FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich rozgrywanym na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem. Niemcy w składzie Karl Geiger, Markus Eisenbichler, David Siegel i Stephan Leyhe pokonali rewelacyjnych Austriaków o zaledwie 0,1 punktu. Na trzecim stopniu podium stanęli Polacy.
NORWEGOWIE NAJLEPSI W KWALIFIKACJACH

AUTOR: Sławomir Rykowski DNIA: 18-01-2019
Johann Andre Forfang odebrał z rąk prezesa TZN Andrzeja Kozaka czek na 3 000 CHF za zwycięstwo w kwalifikacjach do indywidualnego konkursu FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich, który rozegrany zostanie w niedzielę na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Drugie miejsce zajął jego kolega z kadry Norwegii Robert Johansson, a podium uzupełnił nastolatek ze Słowenii Timi Zajc. Wszyscy Polacy uzyskali kwalifikację.
Kamery online na Wielkiej Krokwi w Zakopanem

Od dzisiaj na stronie FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem działają kamery online, dzięki którym na bieżąco można śledzić wydarzenia oraz sprawdzać sytuację pogodową na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza.
Fortuna sponsorem FIS Pucharu Świata w Zakopanem

AUTOR: Sławomir Rykowski DNIA: 17-01-2019
Fortuna zwiększa swoje zaangażowanie sponsoringowe w skoki narciarskie. Bukmacher, który od listopada 2018 roku jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w skokach narciarskich, w tym tygodniu został ponadto sponsorem FIS Pucharu Świata w Zakopanem.
„Polskie” Val di Fiemme. Teraz czas na Zakopane!

AUTOR: Sławomir Rykowski DNIA: 13-01-2019
Dawid Kubacki potwierdził rosnącą formę i zdominował weekendową rywalizację elity skoczków narciarskich we włoskim Val di Fiemme. W sobotę popularny „Mustaf" musiał jeszcze uznać wyższość rewelacyjnego w tym sezonie Ryoyu Kobayashiego. Niedziela należała już do niego – Kubacki we wspaniałym stylu wygrał swój pierwszy w karierze konkurs Pucharu Świata. Trzecie miejsce zajął Kamil Stoch, a dziesiąty był Piotr Żyła.
Zapraszamy na Mistrzostwa Polski

AUTOR: Aga Baczkowska DNIA: 19-12-2018
Tatrzański Związek Narciarski zaprasza na Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich, które tradycyjnie już rozegrane zostaną w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia, środa) na Wielkiej Krokwi w Zakopanem.
Sprzedaż biletów na zawody PŚ 2019

AUTOR: Aga Baczkowska DNIA: 08-06-2018
AKTUALIZACJA !!! Termin rozpoczęcia sprzedaży biletów zostaje przełożony na dzień 15 sierpnia na godzinę 12:00 w południe.
TZN Travel poszukuje specjalisty ds. turystyki

AUTOR: Aga Baczkowska DNIA: 09-04-2018
TZN Travel Sp. z o.o. w siedzibą Zakopanem poszukuje pracowników na stanowisko specjalista ds. turystyki przyjazdowej i wyjazdowej.
Zapraszamy na zawody Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem

AUTOR: Aga Baczkowska DNIA: 22-02-2018
W dniach 10 i 11 marca na Wielkiej Krokwi w Zakopanem rozegrane zostaną zawody Pucharu Kontynentalnego.